MINIMALISTICK

Identify the essentials, eliminate the rest.

0

Your Cart

Stay MINIMALISTICK

Když eliminujeme, co v životě nepotřebujeme, co zbývá? 

To důležité? To podstatné? Klid či vlastní harmonie? 

Zbýváme my, samotní, odhalení, čistí.

Naše věčně roztěkaná mysl naráz dostává prostor. Může se soustředit bez neustálého těkání z jedné věci na druhou.

Klidný prostor a v něm jen my. Škrtáme sirkou. Či zapalovačem? Jsme přece moderní, i když tradiční je teď nové moderní. Hřejivý plamen se obtáčí kolem svazku a ten tiše praská – chaos, chvíli vzrušivý a přitažlivý, poté nekontrolovatelný. Jen my rozhodujeme, kdy kontrolu převezmeme. Sfoukáváme plamen a zůstáváme v momentu. Tlející dým se kroutivě, a přitom tak smyslně, rozplývá do prostoru a sebou nese klid. 

Naše mysl je čistá a spirit otevřený tomu cítit cokoliv, co je podstatné.

Podstatné právě pro nás samotné. Tady a teď.

  • MINIMALISTICK 

V uspěchaném světě, ve kterém žijeme, zapomínáme na spoustu podstatných věcí kolem nás. Na momenty, které jsou důležité. Nevnímáme plnohodnotně místa, ve kterých se nacházíme, lidi, se kterými jsme, či sami sebe.

Značka MINIMALISTICK představuje uvážlivý slow-living založen na konceptu minimalismu. Návrat k podstatě? I tak se dá mluvit o minimalismu.

Naučme se hledat, objevovat a nacházet to podstatné a prvotní, z čehož plyne všechno ostatní a nepodstatné. KDE? V dennodenním životě, v práci, v našich domovech, při tvoření či kreativitě, odpočinku a relaxování, či jen tak u šálku kávy nebo čaje při vlastních myšlenkách.

I o tom je MINIMALISTICK.